Szukane słowa

opus dzia szeroko toner

xenon.pl Programy dla firm
Programy dla firm
KC-Firma2 , KC-Market, KC-Menadżer PDF Drukuj Email

Oprogramowanie do zarządzania handlem detalicznym.

KC-Firma

Obsługa zakupów i sprzedaży (fakturowanie, sprzedaż detaliczna), gospodarka magazynowa (PZ, WZ, MM, PW,RW, zwroty, przeceny, spisy z natury, raportowanie), rejestry VAT, rozliczenie zakupów, kasa, banki + przelewy, rozrachunki, zaawansowana klasyfikacja towarów. Współpraca z kasami fiskalnymi (off-line), drukarkami fiskalnymi, czytnikami kodów kreskowych, wagami metkującymi, kolektorami danych. Obsługa wielu magazynów. Eksport danych do Word i Excel.

Poprawiony: środa, 13 sierpnia 2014 06:27
Więcej…
 
Small Business PDF Drukuj Email

Program dla sklepu, hurtowni.

Program Small Business przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne.

Mimo swej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Program wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania, a wśród jego szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Poprawiony: poniedziałek, 30 czerwca 2014 22:15
Więcej…
 
X2 System PDF Drukuj Email

Oprogramowanie do gastronomii, hotelu, restauracji.

X2System to wielomodułowy system obsługujący wszystkie aspekty prowadzenia firmy gastronomicznej. Oprogramowanie znajduje zastosowanie zarówno w małych jednolokalizacyjnych placówkach gastronomicznych jak również w dużych wieloodziałowych firmach gdzie stosowane jest tzw. centralne zarządzanie biznesem. X2System dla Gastronomii jest z powodzeniem używany w ponad 1000 placówkach gastronomicznych zarówno w Polsce jak i na świecie. System składa się z wielu modułów które mogą być konfigurowane tak by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Poprawiony: sobota, 05 lipca 2014 11:15
Więcej…
 


Nasi partnerzy

  wszystkie prawa zastrzażone www.xenon.pl   Xenon (c) 2019 projekt i wykonanie